Global domains International
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Totul despre GDI

In jos

Totul despre GDI Empty Totul despre GDI

Mesaj  mihaela63 Sam Sept 12, 2009 10:14 pm

Buna,

Sunt Mihaela, membra a echipei Global Domains International cu sediul in SUA – California.
Inainte de a intra in aceasta afacere am verificat pe toate forumurile existente pe Internet ceva care sa-mi intareasca convingerea ca este afacerea pe care o cautam. Astfel, nu am gasit nici un comentariu negativ la adresa ei, din partea colaboratorilor, ceea ce ma determinat sa am incredere. Acum pot sa spun cu toata siceritatea ca este o afacere cat se poate de viabila. Dovada, venitul meu care creste in fiecare zi.
Este o afacere internationala, prezenta in peste 180 de tari care isi distribuie produsul prin OMLM (MLM Online). GDI nu are competitie in domeniul marketingului online. Este singura companie care isi distribuie domeniile .ws cu ajutorul puterii marketingului de retea, si este dispusa sa plateasca pe oricine doreste sa-si dezvolte o retea globala. Conceptul este legal atat in Romania cat si in celelalte tari in care functioneaza compania.
Ce face acesta companie americana? Distribuie la nivel mondial domenii web.
Cand vei intra in universul acestei afacerii, vei achizitiona si tu propriul domeniu web, pentru care vei investi suma de 10 $ lunar, care include propriul tau nume de domeniu, gazduirea website-ului tau, noua adrese de e-mail personalizate, plus un WebSite Builder usor de folosit care te va ajuta la construirea unui website profesional in cel mai scurt timp posibil. Iar lucrul cel mai important este faptul ca poti testa GRATUIT toate acestea, chiar acum.
Plata domeniului se face de pe un card valabil de tip VISA sau MASTERCARD.
Din experienta mea pot sa va marturisesc ca sunt multe persoane care doresc sa incerce aceasta oportunitate dar cand ajung la completarea datelor de pe card se opresc. De ce? Este vorba de neincredere. Eu va asigur ca aceasta afacere nu este o inselaciune, este un business ca oricare, unde intervine un venit si implicit o cheltuiala.
Ca sa indepartezi orice suspiciune iti recomand sa iti faci un card separat numai pentru afacere, gol, fara bani pe el si te inscrii cu acest card, (Raiffeisen Bank elibereaza card VISA electron in lei, maxim in 5 zile lucratoare si costa 5 Ron). Domeniul tau va fi activ 30 de zile timp in care poti sa testezi afacerea. Numai in cazul in care te inscrii cu un card alimentat, compania incaseaza, dupa 7 zile, abonamentul de 10 $, motiv pentru care iti recomand sa te inscrii cu un card gol pe care-l vei alimenta lunar cu cate 10 $. Daca doresti, te poti retrage oricand, fara nici o obligatie din partea ta. Iar daca ai inteles despre ce este vorba, vei continua afacerea, pentru ca este foarte profitabila, in timp aceasta iti va aduce ceea ce unii deja au dobandit, adica: INDEPENDENTA FINANCIARA. Cum? Prin recompensare, pentru fiecare nivel in parte, aceasta fiind metoda de plata, chiar si pe cei ce se afla in perioada de testare GRATUITA a produsului. Astfel, vei primi $1 pe luna , pentru fiecare domeniu, care este inregistrat in reteaua ta pe 5 nivele. Recompensarea pe fiecare nivel este cea mai simpla metoda din marketingul de retea, si cheia catre o crestere rapida a veniturilor. Nu esti limitat in afiliere. Poti inscrie atatia oameni cati doresti, si cei pe care ii inscrii la randul lor pot aduce cati afiliati doresc sub ei, si tot asa. Astfel acesta oportunitate iti poate aduce mari veniturile lunare lucrand doar din confortul casei tale.
Acum este cel mai potrivit moment din istoria internetului, cand poti incepe sa profiti de mediul online si sa iti construiesti o noua sursa de venit lucrand doar in timpul liber. Potentialul de castig este real, transparent si legal, este real intrucat poti obtine un venit foarte consistent chiar si pe piata din Romania. Potentialul de castig este transparent pentru ca sistemul de comisioane este clar stabilit iar sistemul de plati oferit de GDI este ireprosabil. Nu isi permit probleme de credibilitate, prin urmare isi achita obligatiile cu cea mai mare seriozitate. Despre legalitatea afacerii v-am vorbit mai sus. Tot ce trebuie sa faci este sa-ti rezervi zilnic o ora pentru a publica anunturi gratuite pe Internet.
In rest, va lucra Internetul pentru tine, nu trebuie sa convingi pe nimeni, nu trebuie sa vinzi nimic,nu trebuie sa iesi din casa. Castigurile tale vor creste mereu, de la cateva zeci de dolari in primele luni, pana la sute, mii si chiar zeci de mii de dolari in urmatorii ani.
Cand vrei sa iai o hotarare in ceea ce te priveste, te sfatuiesc sa-ti alegi bine sponsorul, deoarece el sta la baza afacerii tale, ai nevoie de sfaturile si indrumarile lui, pentru a lua un START corect.
Cât despre mine pot sustine faptul ca voi fi alaturi de tine.

Acceseaza siteul si vei gasi informatii pentru inscriere : http://www.aicisuntbaniidvs.ws pirat

Cu mare drag, o flower de la Mihaela63
mihaela63
mihaela63

Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 02/09/2009
Varsta : 60
Localizare : Dej, jud.Cj

http://www.aicisuntbaniidvs.ws

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum