Global domains International
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Detalii GDI

In jos

Detalii GDI Empty Detalii GDI

Mesaj  mihaela63 Lun Oct 19, 2009 12:26 am

GLOBAL DOMAINS INTERNATIONAL

CHIAR ACUMA COMPANIA AMERICANA VǍ PUNE LA DISPOZIŢIE

UNA DINTRE CELE MAI REALE SI AVANTAJOASE COLABORĂRI

MUNCǍ ? ....................1 - 2 ore pe zi.
INVESTIŢII ? ................... 10$/luna.
FIRMA ? ..........................Deschideţi siteul si vǎ convingeţi singur.
COMISIONUL ? ................IMEDIAT !!! (de la primul afiliat activat, înscris aveţi banii în cont).
METODA DE LUCRU ? ...Simplǎ şi accesibilǎ oricui, pe care o primiţi chiar acum pas cu pas.

Nu e nevoie sǎ aveţi multe cunoştinţe în domeniu.
De când cǎutam eu aşa ceva…şi uite cǎ am gǎsit în sfârşit !!!

DETALII PAS CU PAS

Bunǎ ziua,

Intraţi în echipa GDI înscriindu-vă GRATUIT. Numai aşa puteţi testa programul o lună de zile, timp în care vă veţi convinge dacă afacerea vi se potriveşte.
Ce trebuie sǎ faceţi? (totul dureazǎ max. 10 min.)
1. Intraţi pe: www.aicisuntbaniidvs.ws şi completati fişa de înscriere.
Cum? Vǎ completaţi toate datele, este foarte simplu şi sigur, gasiţi îndrumări pe site.
2. Apoi trebuie sǎ solicitati srijinul liderului Dvs.
Cei doi paşi sunt obligatorii, dupǎ care primiţi imediat domeniul web personal pe Site cu, care veţi putea sǎ vǎ înscrieţi proprii Dvs. afiliaţi.

POSIBILITATI DE CASTIG

Nu trebuie sǎ vindeţi niciodatǎ nici mǎcar un produs şi totuşi veţi fi beneficiarul celor mai substanţiale câştiguri doar din comisioane, GDI vǎ oferǎ aceastǎ posibilitate.
O puteţi face extrem de simplu şi lejer din faţa calculatorului dvs. prin promovarea domeniilor web ale companiei şi veţi fi plǎtit cu un comision de 10% din plata abonamentului, echipei formate!!!
Aceasta fǎrǎ sǎ trebuiascǎ sǎ vorbiţi sau sǎ convingeţi pe cineva ! Dvs. “doar” daţi INFORMAŢIA pe Net, dupǎ care lumea vǎ asalteazǎ solicitând “VREAU DETALII”, detaliile de fapt fiind exact materialul pe care dvs. îl citiţi chiar acum, pe care o sǎ-l copiaţi, schimbând în el domeniul meu cu al dvs. şi din câteva clicuri, în câteva secunde, le trimiteţi pe E-mailul lor.
Dintre cei care vor fi receptivi şi se vor înscrie imediat, se vor selecta singuri în PERIOADA DE TRIAL.

COLABORATORII ONLINE

Lucreazǎ doar acasǎ pe internet, în medie 1-2 ore pe zi, fǎcând reclamǎ şi dând anunţuri pe site-uri de anunţuri GRATUITE, metodǎ primitǎ la cheie împreunǎ cu lista acestor site-uri şi anunţurile gata formulate, recrutând astfel mereu noi colaboratori şi este plǎtit IMEDIAT cu procent din activarea domeniilor echipei formate pe cinci nivele in adâncime.

CUM RECRUTAM NOI COLABORATORI

Nimic mai simplu : Aceastǎ muncǎ o puteţi face din confortul locuinţei dvs. pe internet dupǎ cum urmeazǎ:
Metoda de lucru: Aveţi câteva anunţuri gata formulate şi o mulţime de site-uri pentru anunţuri GRATUITE în care veţi posta zilnic câte un anunţ pe 10-20 de site-uri.
Exemplu:
Afacere la domiciliu
Am gǎsit în sfârşit un loc de muncǎ pe Net, o posibilitate de a munci acasǎ pe calculator în condiţii sigure, cu un venit Sigur şi Legal. Vǎ pun la dispoziţie toatǎ informaţia, sprijinul meu în cadrul programului de afiliere. Detalii pe: www.aicisuntbaniidvs.ws email mihaelapocol@yahoo.com telef. 0740213021.
Dupǎ ce faceţi aceastǎ muncǎ 1- 3 zile la rând, vin surprizele plǎcute urmând sǎ primiţi zilnic solicitǎri de la cei interesaţi, care vǎ vor asalta cu Emailuri, cerându-vǎ : « Vreau detalii » , « Vreau detalii »...

Acesta este primul semn ca aceasta afacere functioneazǎ perfect.

Urmǎtorul pas este sǎ copiaţi din timp conţinutul acestui document în întregime dar în care dvs. veţi înlocui numele domeniului meu cu al dvs. şi adresa mea de E-mail cu adresa dvs., dupǎ care îl aşezaţi undeva la îndemânǎ pe desktop, etc., ca un document pe care din câteva clikuri sǎ îl puteţi transfera uşor prin "Attach Files" în E-mailul noului prospect care va solicitat detalii.
In felul acesta, prospectul dvs. se va putea înscrie singur în structura dvs. şi la rândul lui va proceda la fel dând metoda de lucru mai departe la oamenii lui.

Credeţi sau nu,... ACEASTA ESTE TOATǍ MUNCA !!!

Este o metodǎ simplǎ, extrem de eficientǎ care dǎ rezultate imediate, atât în ţară cât şi la nivel international.
Dupa 1-3 zile în care aţi postat anunţuri şi aţi trimis detaliile prospecţilor dvs, încep surprizele plǎcute :
Totdeauna când o sǎ veniţi acasǎ, primul lucru pe care o sǎ-l faceti, va fi sǎ deschideţi calculatorul, veţi intra în contul dvs. şi veţi observa în tabel primii dvs. înscrişi şi aferent la aceştia, comisioanele dvs.
Veţi vedea cum oamenii se înscriu din ce în ce tot mai mulţi, veţi vedea cum comisioanele dvs. cresc cu fiecare zi ce trece.
La un moment dat veţi vedea cum comisioanele dvs. cresc chiar de doua ori pe zi, iar dupǎ douǎ trei luni chiar de trei ori pe zi sau chiar mai mult... te uiţi... şi parcǎ nu-ţi vine sǎ crezi.
Totul este real, oamenii se înscriu şi depun doar muncă de recrutare, toţi la un loc formând o echipa care prin activitatea ei care creşte în fiecare zi, vǎ genereazǎ dvs. comisioane care sporesc zilnic.
Plecaţi de acasǎ ? ... Nu-i nimic...reţeaua dvs. lucreazǎ !...si comisioanele dvs. urcǎ.
E noapte şi dormiţi ? ... Reţeaua dvs. lucreazǎ chiar şi noaptea !...dimineaţa veţi vedea cu cât au crescut comisioanele dvs..
Plecaţi în concediu ? ... Reţeaua dvs. lucrează chiar şi atunci !...Pe când veniţi acasǎ vǎ aşteaptǎ marea surprizǎ sǎ vedeţi cu uimire cum numǎrul afiliaţilor a crescut iar comisioanele dvs. la fel.

Singura problemǎ se pune cǎ dacǎ ai vrea sǎ opreşti tot acest proces, vei constata cǎ nu-l mai poţi opri. In sensul ca mereu noi afiliati vor intra in afacere.
Detalii pe www.aicisuntbaniidvs.ws pirat o flower de la mihaela63
mihaela63
mihaela63

Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 02/09/2009
Varsta : 60
Localizare : Dej, jud.Cj

http://www.aicisuntbaniidvs.ws

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum