Global domains International
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Marturia mea

In jos

Marturia mea Empty Marturia mea

Mesaj  mihaela63 Sam Sept 12, 2009 11:28 pm

Buna,
Sunt Mihaela, afiliata în Structura Companiei GLOBAL DOMAINS INTERNATIONAL şi apreciez sincer felul în care este conceputǎ aceastǎ SUPER AFACERE.

Cel puţin eu am gǎsit în GDI o afacere care mǎ reprezintǎ, în care lucrez cu satisfacţie şi despre care întotdeauna vorbesc cu plǎcere şi entuziasm.

Ce î-mi place mai mult, este felul foarte simplu în care a fost conceputǎ funcţionarea ei, astfel încât totul sǎ fie FOARTE la îndemânǎ şi CONFORTABIL, FOARTE uşor de înţeles şi aplicat.

Apreciez faptul cǎ GDI investeşte prima datǎ în colaboratorii ei, timp, energie şi bani. Prin faptul cǎ le pune la dispoziţie o posibilitate de înscriere directǎ şi personalǎ, farǎ intermediari la care sǎ-ţi dai datele personale şi alte complicaţii, înscrierea fiind simplǎ şi GRATUITǍ, dupǎ care noul colaborator primeşte îndrumari GRATUIT pas cu pas în cadrul programului de afiliere, astfel încrederea lui este câştigatǎ sutǎ la sutǎ.

Asigurarea colaboratorului cǎ este protejat de orice risc, îl determinǎ imediat sǎ spunǎ DA.

Plata domeniului, este iar un lucru care inspirǎ încredere şi scuteşte afiliatul de complicaţii cu deplasǎri în plus, completǎri de formulare, plǎţi în avans la bǎnci etc., lucruri care sunt percepute ca o povarǎ în plus.

Faptul cǎ plata se face prin CEC la adresa poştală, prin tansfer bancar sau prin cont PayPal, este iarǎşi un lucru care îl bucurǎ pe afiliat, astfel acesta intrǎ în posesia comisionului în fiecare luna până pe data de 15 a lunii.

Stimularea cu încǎ 100$ pentru fiecare 5(cinci) persoane înscrise în cursul unei saptămâni.

Iatǎ numai câteva din lucrurile care eu le-am observat, mi-au plǎcut, m-au atras cu mare încredere şi m-au determinat sǎ intru imediat în colaborare cu aceastǎ Companie.

CONCLUZIE

În GDI Succesul este garantat dar, este direct proporţional cu perseverenţa dvs.

VǍ DORESC LA TOŢI MULT SUCCES
ŞI
SPOR LA LUCRU!!!
Cu mare drag o flower de la mihaela63 www.aicisuntbaniidvs.ws pirat
mihaela63
mihaela63

Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 02/09/2009
Varsta : 60
Localizare : Dej, jud.Cj

http://www.aicisuntbaniidvs.ws

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum