Global domains International
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Carcotasi & Critici ai MLM

In jos

Carcotasi & Critici ai MLM Empty Carcotasi & Critici ai MLM

Mesaj  mihaela63 Vin Oct 09, 2009 2:54 am

Desi pentru unii pare greu de crezut, eu sunt unul dintre oamenii care castiga bani din MLM.
Cum am reusit sa ajung sa am castiguri din acest sistem ?

Simplu.

Am continuat sa respect planul de succes al afacerii.

Multi oameni se inscriu in retea, iar dintre cei inscrisi putini isi dau seama de potentialul urias al afacerii si mai ales de Libertatea Financiara pe care aceasta le-o aduce in timp.

MLM-ul este o afacere a libertatii.
Pentru a simti gustul sublim al unei vieti libere financiar, in care sa nu mai depinzi de nimeni si de nimic, se merita orice efort, oricat de mare.

Eu cred in acest sistem.
-MLM-ul este o afacere in care TOTI oamenii pot castiga bani, chiar daca, prin absurd, TOTI oamenii s-ar ocupa cu MLM-ul ;
-MLM-ul reprezinta alternativa reala la lipsa locurilor de munca sau la lipsa unui orizont financiar demn ;
-MLM-ul NU are nici o legatura reala cu modelul piramidal, model care reprezinta doar o simpla speculatie teoretica sau, in unele cazuri, un ajutor necesar intelegerii potentialului sistemului.

Intra pe www.google.com si da la cautare : contra mlm. acceseaza : http://contra-mlm.ablog.ro/

Esti intr-o afacere MLM si vrei sa-i pui repede la punct pe prospectii care te sicaneaza cu parerile lor de doi bani despre acest sistem ?

E simplu sa te descurci. Le dai sa citeasca articolul « Contra-MLM » si i-ai terminat ! Iti poti vedea mai departe in liniste de afacerea ta MLM, cu incredere !

Parerile celor mai inversunati carcotasi si critici ai MLM-ului se spulbera cand le pui langa ideile din « Contra-MLM » !
Desigur, « Contra-MLM » nu te va ajuta sa-i convingi pe toti sa intre in MLM ( si nici nu e necesar asa ceva ), insa e foarte important ca si cei din echipa ta sa fie scutiti de comentariile fara finalitate practica ale celor incapabili sa vada mai departe decat ziua de azi.

Vrei cu adevarat sa castigi bani in MLM ?
Atunci cu siguranta vei castiga bani in MLM !

Cu metoda de lucru intr-o mana si cu arma « Contra-MLM » in cealalta, in mod garantat iti vei schimba viata cu ajutorul MLM-ului, daca te macina zi si noapte dorinta obsesiva de a reusi !

Gandeste-te la asta !

Pentru detalii acceseaza www.aicisuntbaniidvs.ws pirat

Cu mare drag o flower de la mihaela63
mihaela63
mihaela63

Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 02/09/2009
Varsta : 60
Localizare : Dej, jud.Cj

http://www.aicisuntbaniidvs.ws

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum